Nie lekceważ dentysty!

Odpowiednia troska o swoje zdrowie jest bardzo ważna i pozwoli nam przez długie lata pozostawać w dobrej kondycji. Jednakże mało kto nie ma sobie w tej materii zupełnie nic do zarzucenia. Tak naprawdę większość z nas jest tak zabiegana i zajęta swoimi sprawami, że dbanie o stan naszego organizmu schodzi na drugi plan.

Właściwie dbanie o jamę ustną – to bardzo ważne

Czy wyobrażasz sobie siebie z implanty zębów bemowo? Brzmi przerażająco, prawda? Być może nawet miałeś kiedyś taki koszmar. Jest to jednak całkiem prawdopodobny scenariusz, jeśli nie zadbasz odpowiednio o swoje uzębienie. Pamiętaj, że napomnienia lekarzy, by przynajmniej raz na pół roku odwiedzać stomatologa i na bieżąco leczyć wszelkie ubytki nie są wcale czczym gadaniem, ale […]

Innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej

Nasz świat rozwija się w absolutnie wszystkich płaszczyznach, co można zauważyć w dniu codziennym. Każdego miesiąca jesteśmy zaskakiwani innowacyjnymi rozwiązania w zróżnicowanych dziedzinach życia. Widać to choćby na sklepowych półkach, gdzie nieustannie pojawiają się nowe produkty spełniające najbardziej specyficzne potrzeby.

Powszechne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej

Trudno nie zauważyć, że w dzisiejszym świecie coraz bardziej liczy się wygląd zewnętrzny. Czy tego chcemy, czy też nie, mijający nas ludzie na ulicy oceniają nas na podstawie tego, czy atrakcyjnie wyglądamy. Ma to również miejsce np. podczas pierwszego spotkania z naszym potencjalnym pracodawcą, dlatego też powinniśmy postarać się dobrze wyglądać na naszej rozmowie kwalifikacyjnej.

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

Przedłużanie rzęs Poznań jest coraz bardziej atrakcyjną metodą upiększania naszego wyglądu. Jednak czy każde przedłużanie rzęs Poznań wpływa negatywnie na nasze naturalne rzęsy? Jest to jedynie mit, pod warunkiem, że sztuczne rzęsy Poznań są zakładane w sposób profesjonalny.